Ücretsiz okey salonu Vipokey

Vip okey oyun ve sohbet platformuna hoş geldiniz.

Vipokey.net tamamen ücretsiz okey oynama ve sohbet etme platformudur.

Vip okey de keyifli bir oyunun yanı sıra, yeni insanlarla tanışma, sohbet etme ve arkadaş edinme gibi güzel vakit geçirme imkânı sağlayan bir platformdur. Sosyalleşmenin, farklı şehir, ülke ve kültürdeki Vipokey, İnsanları tanımak, kendi fikir ve kültürünüzü paylaşmanın en kolay ve ücretsiz oyun, sohbet ‘in en kaliteli adresidir.

Vipokey üyelik için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Üye olma işleminin oldukça basit olduğu bu keyifli ücretsiz oyun ve sohbet platformuna üye olmak için; sadece belirlediğiniz bir takma (Nick) adı ya da kendi adınız ile kullanımda olan bir mail adresi ile kolayca üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vipokey’e üyelik işleminizi başarı ile gerçekleştirdikten sonra, üyelik bilgileriniz yetkililer tarafından gözden geçirildikten ve site içi kurallar, toplumsal ahlak kuralları ve değerlerine aykırı bir durum olmadığı sürece üyeliğiniz dakikalar içinde onaylanmış olacaktır. Onay işleminden sonra vipokey.net oyun salonuna üyelik bilgileriniz ile (daha önce belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile) giriş yapıp, ücretsiz okey oynamanın ve sohbetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Vipokey ücretsiz okey ve sohbet platformunda sizi eğlenceli oyun ve muhabbetin yanı sıra, canlı radyo müzik ve eğlence programları da bekliyor olacaktır. Gün boyu Dj’lerimiz eşliğinde canlı müzik ve sohbet programlarını oyun ve sohbet esnasında radyonuzu açarak tamamen ücretsiz bir şekilde keyifle dinleyip, Dj’lerden istediğiniz şarkıyı çalması için istek paneli aracılığı ile isteğinizi iletebilir, yada sohbet alanından ( Lobi ’den) Dj ile yazışarak veyahut canlı yayına bağlanarak da iletişim kurabilir, radyo programının bir konuğu da olabilirsiniz. Vipokey net dişe diş ve tatlı rekabet içeren ücretsiz oyun oynayabileceğiniz, mahallenizdeki aile atmosfer gibi sohbetler edip, arkadaşlık kurabileceğiniz sıcacık bir okey oyun ve sohbet platformudur.

Yönetim Soruldu üzerinde 13 Şubat 2021 Yarışma.
Yorum Ekle
2 Cevap(lar)

Merhaba arkadaşlar vipokey.net bizim okey odamızdır. Okey odamıza kayıt olan kullanıcılarımıza 150  para puan eklemesi yapacağız. Ayrıca okeyde 1500 puana ulaşan kullanıcılara 250 para puan ve yapılacak olan yarışmalarda derece yapan kullanıcılara 500 para puan eklemesi yapılacaktır. Okey kullanıcı adı ve soruyoruz.net kullanıcı adınızı instagram adresimize mesaj göndererek para puan eklenmesini yapabilirsiniz.

Yönetim üzerinde 13 Şubat 2021 cevapladı.
Yorum Ekle

Hala geçerli mi efendim?

Biraz Parası Var üzerinde 5 Mart 2021 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.