Soru ve cevaplarda kopyala yapıştır kullanma?

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir sizleri takip ediyoruz. Kopyala yapıştır hemen başlamışsınız. Şuanda diğer adminimiz ile beraber soru ve cevaplarınızı incelemeye başladık. Ek olarak bizi beğenmeyen arkadaşlar var. Lütfen hesaplarını silip gidebilir mi? Yoksa biz süresiz ban vereceğiz. Boşuna Soruyoruz.Net ailesi demiyorduk. En ufak sıkıntıda hemen birşeyler söylenip duruyor. Biz herkese elimizden gelenin fazlasını yapmak için uğraştık. Bu siteden elimize 1 kuruş bile geçmedi hep cebimizden veriyoruz. Cenazelerimiz yüzünden sanal dünyaya bakamadık. Yeni bir cenazemiz daha oldu ve bununla beraber 4. cenazemiz oldu. Şimdi kötü yorum yazan, bizi suçlayanları süresiz banlıyorum. Geri kalan arkadaşlara ödemelerini yapacağız.

Kolay gelsin Soruyoruz.Net Ailesi.

Yönetim Soruldu üzerinde 4 Mart 2021 Forum Duyuruları.
Yorum Ekle
2 Cevap(lar)

Başınız sağolsun .

Zengin Üye üzerinde 4 Mart 2021 cevapladı.
Yorum Ekle

Başınız sağ olsun. Allah sabırlar versin.

Merhaba arkadaşlar özel sorunlar yüzünden bir süredir site ile uğraşamadık, ödeme bildirimi gönderen arkadaşlara 29.02.2021 tarihinde kusursuz bir şekilde ödemeleri yapılacaktır. Site sorunsuz bir şekilde ödemeleri sonuna kadar yapacaktır. Ödeme bildirimlerini @soruyoruznet instagram hesabımızdan bildirirseniz sevinirim.

İnstagram hesabımdan bildirdim ve hala ödemem yapılmadı.Bu konuda ilgilebilir misiniz ?

Zengin Üye üzerinde 4 Mart 2021 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.